Доставка ролетів

Cамовивіз

Безкоштовний спосіб отримання замовлення. Адреса магазину: м. Кропивницький, вул. Велика Перспективна 55, Центральний ринок 2 поверх, маг "Домовичок 2000"

Доставка службою Нова Пошта.

 Зручний і швидкий спосіб доставки по Україні. Посилка доставляється на відділення Нової Пошти у Вашому місті, а також є можливість адресної доставки за місцем проживання - 70 грн. Для отримання необхідно пред'явити паспорт і номер вантажної декларації (повідомить наш менеджер після відправки). Посилку бажано отримати впродовж 5 днів з моменту приходу вантажу, інакше Нова Пошта налічує додаткову плату за зберігання. Термін доставки від 1 до 2 днів, в далекі населені пункти залежить від маршруту і графіку транспорту. Мінімальна вартість від 50 гривен (залежить від ваги і обьема посилки). При замовленні накладеним платежем (оплата при отриманні) додається додаткова оплата переказу грошей 20грв+2% від суми замовлення. Точніше Ви можете розрахувати на сайті Нової пошти. Додаткові послуги за які Нова Пошта бере оплату: тара, упаковка, доставка до відділення - надаються нашим магазином безкоштовно! 

Доставка Укрпоштою. 

 Доставка на Укрпошті виходить найдешевша, але і найдовша по термінах. Мінімальна вартість доставки жалюзі і ролет від 45 грн тому що посилки виходять довгими, а вартість доставки на Укрпошті дуже сильно залежить від найбільшої сторони посилки і відстані та населеного пункту. Також відправляємо посилки післяплатою (оплата при отриманні) при цьому взымается додаткова оплата, яка залежить від суми замовлення. Термін доставки від 2 до 10 днів залежить від місцерозташування. Тара, упаковка, доставка до відділення Укрпошти - надаються нашим магазином безкоштовно!

 

100% гарантія якості
100% гарантія якості
14 днів на повернення товару
14 днів на повернення товару
Доставка по всій країні
Доставка по всій країні
Самовивіз з магазину
Самовивіз з магазину