Як заміряти вікна для тканинних ролетів?

Категорії
Ця стаття була оновлена 16 Жовтня 2020, Пт

Як заміряти вікна для тканинних ролет?

Жалюзі - це дуже хороший захист від сонячних променів! А щоб максимально вони справлялися з цим завданням, потрібно максимально правильно зробити виміри перед покупкою ролет. Можете не переживати, з цим ми звичайно ж допоможемо і постараємося передати свій досвід в цій статті.

Існує безліч варіантів кріплення рулонних жалюзі (від цього залежить спосіб виміру):

  • на вікно;
  • на стулку;
  • на укіс (до верхньої частини укосу);
  • на стелю; на стіну на весь отвір.

Давайте ще освіжимо знання, з чого складається вікно? Не важливо пластикове або дерев'яне, складається воно з аналогічних частин:

  • рама;
  • Скло;
  • штапик (фігурна планка між рамою і склом, який фіксує скло або склопакет до рами).

На щоб хотілося звернути вашу увагу, що де б Ви не встановлювали рулонні штори, тканина повинна бути ширше ніж світловий просвіт і перекривати його. Якщо на вікні, то з нахлестом на штапик, якщо на стіні то з нахлестом на стіну. Дуже важливо заміряти залізної рулеткою, вона зможе дати Вам максимально точний результат.

Замір для установки на вікно

Найкращий і популярний кріплення рулонних жалюзі це на стулки вікон. Буде зручний тим, що його можна відкривати і закривати на провітрювання, що відкриваються стулки віконця не піднімаючи полотно тканини, корисну площу підвіконня можна використовувати для розміщення кімнатних рослин або ж предметів декору.

Вимірювання проводиться по стику штапика з рамою вікна. Від одного до іншого разом зі склом, необхідно виміряти висоту і ширину. Тканина повинна перекрити скло з нахлестом. Ще при вимірі дуже важливо враховувати, що кріплення рулонної штори будуть виступати зверху ролет по 2 см. Зліва - праворуч від штапиков і було місце для їх монтажу. Якщо заважають петлі або дуже близько зроблені відкоси необхідно трохи зменшити ширину тканини щоб встали кріплення.

Звертаємо увагу! Міряти необхідно кожну частину так як на вигляд однакові стулки вікна можуть відрізнятися за розмірами (особливо глуха і відкривається).

Замір для установки на отвір

Тут все простіше, потрібно виміряти довжину від лівого укосу до правого укосу і від верхнього до підвіконня (світловий проріз). І додати нахлест від 3 см і більше на кожну сторону. На скільки більше вирішувати Вам, головне щоб для кріплень було місце для установки (не заважали труби або стіни). Коли кріплення перебувати на стіні присутня додаткова перевага, то що віконце можна умовно збільшити підібравши трохи більше полотно тканини. У більшості випадків сюди підходять стандартні жалюзі, головне щоб був мінімальний нахлест на стіну. Ширину тканинних ролет вибирайте на свій розсуд, тільки ваше рішення буде найправильніше.

Ще раз повторимося, що краще вимірювати металевою рулеткою і записати точні дані. Округляти і визначати на око розміри - це не правильно.

Тільки за реальними цифрами наш менеджер зможе Вам прорахувати вартість відповідного розміру.

Коли у нас є обміри переходимо до вибору тканинних ролет, ми постаралися докладно описати в статті Як вибрати ролети на вікна.

Інтернет-магазин Домовенок2000!

( 5 )
Рекомендовані товари
Швидке замовлення
Швидке замовлення
Швидке замовлення
Швидке замовлення
Швидке замовлення
Швидке замовлення
Швидке замовлення
Коментарі
Поки немає відгуків
Написати коментар
Ім'я*
Email
Введіть коментар*
100% гарантія якості
100% гарантія якості
14 днів на повернення товару
14 днів на повернення товару
Доставка по всій країні
Доставка по всій країні
Самовивіз з магазину
Самовивіз з магазину