Як вибрати тканинні ролети (рулонні жалюзі) на вікна?

Категорії

Як вибрати тканинні ролети (Жалюзі) на вікна?

Багатьох людей цікавить питання, "Як вибрати жалюзі" або "Як вибрати тканинні ролети?". У даній статті Ви отримаєте якісну відповідь на ці питання. Інтернет-магазин Домовенок2000 займається не тільки продажем продукції, а й прагне відповісти на всі питання, що цікавлять покупців.

Жалюзі які ще недавно були атрибутом нудних офісів, зараз є не тільки захистом від сонячних променів сторонніх очей а й є важливим предметом інтер'єру. На сьогоднішній день при виборі тканинних ролетів враховуються такі показники як: широкий вибір матеріалів та кольорів, величезний вибір конструкцій який лякає покупця.

Щоб людина усвідомлювала як правильно вибрати тканинні ролети ми детально розповімо про кожного з вищезазначених пунктів.

Для початку коротко про переваги тканинних ролетів:

  • Величезний вибір конструкцій рулонних жалюзі;
  • Легкість у догляді;
  • Економія місця, компактна і легка конструкція;
  • Величезна варіація регулювання потоку світла;
  • Велика функціональність.

На даному етапі тканинні ролети дуже часто виграють конкуренцію у звичних штор.

1. І так, перший параметр по якому потрібно вибирати жалюзі - це матеріал! Жалюзі бувають: пластикові, металеві, бамбукові, тканинними, дерев'яними. А ще часто зустрічається об'єднаний варіант, коли поєднуються кілька матеріалів в одному виробі.

2. Тканинні жалюзі діляться на горизонтальні і вертикальні.

Вертикальні жалюзі дуже нагадують штору, виготовляються з вертикальних ламелей які закріплені зверху на карнизі, а знизу з'єднані ланцюгом.

Що стосується горизонтальних тканинних ролетів, вони відмінно підходять для невеликого віконного отвору. Головна перевага горизонтальних жалюзі - це універсальність.

Також ще існують горизонтальні рулонні тканинні ролети, про які Ви можете прочитати в категорії - Тканинні ролети!

3. Наступний крок це вибір розміру і спосіб установки жалюзі. Горизонтальні ролети можуть кріпитися на стулку, в отвір і на стіну. А вертикальні в отвір, на стіну і на стелю.

4. Що стосується кольору жалюзі, існує кілька варіантів, як правильно підібрати колір, деякі вважають за краще під тон приміщення, під колір стін, меблів, інші вибирають яскраві кольори для контрасту, обидва варіанти залежать від смаку покупця. Самий універсальний варіант - це білий колір, підходить до будь-яких сполученням кольорів.

Практично для кожного приміщення добре підійдуть тканинні ролети. Сподіваємося у нас вийшло відповісти на питання, на що потрібно звернути увагу, щоб вибрати тканинні ролети (жалюзі)!

Інтернет-магазин Домовенок2000!

( 4 )
Рекомендовані товари
Швидке замовлення
Швидке замовлення
Швидке замовлення
Швидке замовлення
Швидке замовлення
Коментарі
Владимир
09.11.2020, 23:33
Добавьте еще статью как правильно выбрать ролеты в детскую. будем признательны)
Domovenok2000
10.11.2020, 09:50
Владимир, дякую. врахуемо.
Написати коментар
Ім'я*
Email
Введіть коментар*
100% гарантія якості
100% гарантія якості
14 днів на повернення товару
14 днів на повернення товару
Доставка по всій країні
Доставка по всій країні
Самовивіз з магазину
Самовивіз з магазину