Установка жалюзі День - Ніч на стіну

Категорії

Установка жалюзі День - Ніч на стіну

Один з варіантів, це монтаж на стіну. Кріпити не складно, варто звернути увагу перед установкою щоб було достатньо місця для жалюзі. Можливо у Вас проходять якісь труби, лічильники. Або стандартна ситуація коли вікно розташоване близько до стіни. Ось ці моменти головні.

  • Після того як ви врахували всі моменти, потрібно братися за саму установку. Так як комплект кріплень універсальний діємо по наступних кроків: Потрібно взяти саму тканину. Встановити з боків в трубку бічні тримачі (вони ж механізми). Прикласти до бажаного місця за рівнем на стіні, і зробити позначки крайніх точок механізму. Після чого збоку де буде ланцюговий механізм витягнути зірочку (вона нам знадобиться трохи пізніше), і прибрати волосінь. На стіні вона нам не потрібна.

    Вищесказане потрібно зробити так, як нижче на фото:  • Потім, коли у нас є позначки, потрібно взяти основне кріплення, яке буде тримати самі жалюзі, відламати задню частину (вона зроблена універсальної, кріплять її на що відкривається частина вікна, служить як зацеп), з'єднати її з механізмами і докласти без трубки до стіни по тим же позначок. Потрібно зробити позначки для саморізів.

  • По відмітках робите отвори, встановлюєте дюбеля. Прикріпіть за допомогою саморізів ці ж механізми. Радимо, саморізи повинні бути вкручені посередині, по відношенню до отворів кріплення. Тому що тканина повинна вільно обертатися, можливо кріплення потрібно буде трохи розсунути для вільного ходу, або навпаки якщо великий люфт потрібно зрушити. Від цього залежить правильність роботи механізму.

  • Перед тим як вставити рулон тканини в бічні тримачі, потрібно замкнути планку яка знаходитися на початку полотна. Принцип роботи жалюзі День - Ніч полягає в тому, що тканина обертається у вас буде в два шари.

  • Отже, коли у вас готові кріплення, планка з тканини встановлена на своє місце. Залишилося тільки поставити рулон. Вам потрібно разом з механізмом ланцюжка механізмом помістити рулон в бічні тримачі до характерного клацання. Фото прилаштовуємо нижче:

І останнє, що залишилося, це ви повинні вставити саму трубку яка називається утяжелитель.

Ну от і все. Сміливо можете користуватися. І ви великий молодець, що не розгубилися, а за допомогою нашої інструкції зробили все своїми руками.

Рекомендовані товари
Швидке замовлення
Швидке замовлення
Швидке замовлення
Швидке замовлення
Швидке замовлення
Швидке замовлення
Коментарі
Поки немає відгуків
Написати коментар
Ім'я*
Email
Введіть коментар*
100% гарантія якості
100% гарантія якості
14 днів на повернення товару
14 днів на повернення товару
Доставка по всій країні
Доставка по всій країні
Самовивіз з магазину
Самовивіз з магазину