Як зібрати ролети День Ніч перед монтажем?

Категорії
Ця стаття була оновлена 18 Травня 2021, Вт

Як зібрати жалюзі День і Ніч. Схема збірки 

 У цій інструкції ми докладно розповімо, як зібрати жалюзі (ролети) День Ніч перед установкою. Внизу сторінки залишимо посилання перейшовши за якими ви зможете обирати потрібний спосіб монтажу. Коли люди вперше бачать багато деталей, то відразу губляться і не знають що з ними робити. Насправді все простіше ніж зібрати конструктор LEGO. Коли ви розкладете комплектуючі перед собою, процес складання стане набагато зрозумілішим. Дана інструкція по збірці ролети День-Ніч підходить до популярних брендів: Oasis, Vidella, Bellavita і аналогічних систем міні Besta.

Як скласти жалюзі День-Ніч. Покрокова інструкція.

 1. Починаємо складання жалюзі День Ніч з відкриття упаковки з боку кольорової етикетки (під нею знаходяться всі кріплення). Бережно витягуєте скрепки лезом ножа і видаляєте їх повністю.

 Це дуже важливо, якщо залишки металевих скрепок залишаться в пластиковій упаковці, буде велика ймовірність подряпати або зробити зачіпки на матерії. Погодьтеся, дуже неприємно і нерозумно в поспіху пошкодити новий виріб.

 Дістаємо ролету День Ніч замотану в рулон на алюмінієвій трубі, паперову коробочку з комплектуючими і обтяжуючу трубку.

 2. Витягуємо вміст білої коробочки з кріпленнями.

 Комплект кріплень універсальний. Призначений для різних видів кріплення.

 3. Одягаємо пластикові шайби на втулку і ланцюговий механізм. Правильно одягати потрібно так, щоб красива і гладка поверхня шайб розташовувалася до полотна тканини. Вони служать направляючими при намотуванні штори в рулон.

 

 4. Збираємо рулонну штору День-Ніч. Вставляємо в трубу з тканиною на одну сторону механізм, а на іншу сторону пластикову втулку. Ланцюговий механізм управління універсальний. Тому якщо вам потрібно управління справа збираємо його справа, а якщо зліва то відповідно зліва.

 5. Тепер беремо ролети День  Ніч і трохи розмотуємо рулон. Ви побачите що тканина починається з алюмінієвої планки. Цю планку з тканиною потрібно завернути другим шаром на задню частину жалюзі.

 6. Бічні кронштейни і монтажні планки з'єднуємо між собою.

 7. Вставляємо кронштейни з боків в ланцюговий механізм і втулку.

 8. Фіксуємо алюмінієвий профіль другого шару на монтажні планки з гачками. Прикладаємо планку до пазів під кронштейнами, і з силою придавлюємо її щоб вона заклацнулась.

 9. Підготуйте обтяжуючу металеву трубку. З обох сторін вставляємо прозорі заглушки з бортиками, до упору (клацання).

 10. Розташуйте круглу обтяжуючу трубку всередині між двома шарами тканини. Його призначення злегка натягувати і розправляти матерію.

 Тепер Ви знаєте як зібрати жалюзі День і Ніч, можна переходити до наступного важливого етапу перед монтажем. За допомогою зібраної жалюзі День-Ніч, розмічати місце для установки кріпильних кронштейнів.

 Все про жалюзі День-Ніч, корисні статті.

( 23 )
Рекомендовані товари
Швидке замовлення
Швидке замовлення
Швидке замовлення
Швидке замовлення
Швидке замовлення
Швидке замовлення
Коментарі
Поки немає відгуків
Написати коментар
Ім'я*
Email
Введіть коментар*
100% гарантія якості
100% гарантія якості
14 днів на повернення товару
14 днів на повернення товару
Доставка по всій країні
Доставка по всій країні
Самовивіз з магазину
Самовивіз з магазину