Як встановити напрямні з волосінню для жалюзі День-Ніч.

Категорії

Установка ролетів День-Ніч з волосінню.

Навіщо встановлювати жилку на жалюзі День-Ніч.

 Всі види рулонних штор Зебра (жалюзі День Ніч) представлені на сайті Домовенок 2000 поставляються в комплекті з волосінню (жилка) і фіксаторами волосіні. Заводом виробником нижні фіксатори волосіні призначені тільки для відкриваючого вікна або частини вікна що відкривається.

 Давайте розберемося як проводиться установка ролетів День-Ніч з волосінню (жилкою), і які плюси мають жалюзі день ніч з волосінню при повсякденному користуванні?

 При установці ролети День Ніч з волосінню, вона натягується зверху-вниз з лівого і правого боку полотна тканини. Потім протягується через бічні заглушки обтяжуючої трубки і служить вертикальними направляючими, тримає низ жалюзі на будь-якій висоті. В результаті полотно тканини не відхиляється від рами, коли вікно стоїть під нахилом в режимі провітрювання. На відкриваючій частині це добре видно

 Встановлювати ролети з волосінню на глуху частину вікна або при монтажі на стіну зовсім не обов'язково, але при бажанні можна. Так як вертикально розташовані жалюзі натягуються обтяжуючою трубкою рівно вниз і не відходять від вікна.

 Сенс волосіні на глухій частині криється тільки в одному. Коли відкрито поруч вікно або частина вікна, а на вулиці великий вітер, волосінь не дозволяє бовтатися жалюзі. Але погана погода буває не так часто, і як правило в сильний вітер ми вікна закриваємо.

 Важливо! Перед установкою волосіні на жалюзі День-Ніч їх необхідно заздалегідь зібрати і повісити на вікно.

Як зібрати ролети День Ніч перед монтажем?

Як встановити жалюзі День-Ніч без свердління (на скотч). Інструкція

 Коли все готово, можна сміливо переходити до наступного етапу.

Покрокова інструкція. Установка волосіні на пластикове відкриваюче вікно.

 Спочатку потрібно закріпити волосінь за нижній отвір на верхніх кронштейнах. Як правило, в верхніх бічних кріпленнях вона вже закріплена виробником, а якщо немає, то прив'язуємо її самостійно. Дивіться на фото нижче як це виглядає.

 1. У коробочці з комплектуючими є маленький пакетик, в якому спеціально для фіксації нижньої частини жалюзі День Ніч знаходяться кріпильні кутики.

 2. Фіксуючі кріплення готуємо перед установкою. Наживляємо фіксуючий елемент нижнього крюка зачепа.

 3. Розмічаємо місце для установки нижнього кріплення волосіні. Для цього беремо однією рукою волосінь і натягуємо її до низу вікна точно по вертикалі. Другою рукою відзначаємо середину майбутнього місця для монтажу. Будьте уважні волосінь повинна бути по вертикалі рівною і прямою.

 4. Встановлюємо зібрані гаки. Прикладаємо до нижньої частини створки вікна, і силою придавлюємо ззаду фіксуючий елемент до упору.

 5. Протягуємо волосінь через прозорі заглушки обтяжуючої трубки.

 6. Протягуємо і заводимо у встановленні нижні кріплення, і через кришку фіксатор.

 7. Волосінь натягуємо струною (без провисання) і фіксуємо її кришечками.

 8. Видаляємо залишки волосіні ножем або ножицями, щоб не заважали і не псували зовнішній вигляд.

 Як бачите все дуже просто і Вам навіть не буде потрібно ніяких інструментів.

( 12 )
Рекомендовані товари
Швидке замовлення
Швидке замовлення
Швидке замовлення
Швидке замовлення
Швидке замовлення
Швидке замовлення
Коментарі
Егор
28.01.2021, 12:08
Добрый день! Я хочу заказать у вас ролеты день-ночь "Капучино". Можно заказать по моим размерам? Мне нужно шириной 67 и 56,5. Как быть? И ещё подскажите, есть такие ролеты с натяжителем?
Оброцька Люба
28.12.2020, 10:50
Добрий день .Я замовляли жалюзі день ніч капучіно погано виміряла чи можна ті відіслати натомість замовити більші по розміру
Domovenok2000
28.12.2020, 11:23
Оброцька Люба, добрый день. да
Написати коментар
Ім'я*
Email
Введіть коментар*
100% гарантія якості
100% гарантія якості
14 днів на повернення товару
14 днів на повернення товару
Доставка по всій країні
Доставка по всій країні
Самовивіз з магазину
Самовивіз з магазину